Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzytać z systemu , żeby korzystać z systemu

Aktualności

Kępińskie Pierzoki

11 października br. o godz. 13:30 w Kinie Sokolnia odbędzie się realizacja filmowa z udziałem publiczności inscenizacji "KĘPIŃSKIE PIERZOKI". Jest to finał projektu realizowanego przez KOK w ramach programu Narodowego Centrum Kultury "EtnoPolska 2021". Więcej o warsztatach i całym działaniu znajdziecie tutaj: https://kok.kepno.pl/2021/10/kepinskie-pierzoki/
Zapraszamy. Ilość miejsc ograniczona.

Wieczornica Norwidowska 8 października w kinie Sokolnia

We wrześniu 2021 roku minęło dwieście lat od urodzin Cypriana Kamila Norwida, polskiego poety, prozaika, dramatopisarza,a także malarza i filozofa., który przeważającą część swojego życia spędził za granicą, głównie w Paryżu. Swoją tęsknotę za Ojczyzną wyraził m.in. w wierszu zaczynającym się od słów: "Do kraju tego, gdzie kruszynę chleba Podnoszą z ziemi przez uszanowanie Dla darów nieba, Tęskno mi, Panie. ...". Z okazji roku norwidowskiego zapraszamy 8 października do kina Sokolnia w Kępnie na wieczornicę poświęconą ostatniemu z czterech najważniejszych polskich poetów romantycznych. 

Kwota dotacji: 81 000 zł

Kwota dotacji: 81 000 zł

"Polski Instytut Sztuki Filmowej opublikował decyzje dotyczące dofinansowania dotychczas złożonych wniosków w ramach Programu Operacyjnego Rozwój kin, Priorytet III: Wsparcie promocji polskiego filmu.
Celem Priorytetu: Wsparcie promocji polskiego filmu jest wspieranie działalności kin w okresie pandemii COVID-19, utrzymywanie stałej gotowości startowej kin w przypadku ich przymusowego zamknięcia decyzją rządu z powodu przeciwdziałania rozprzestrzeniania się COVID-19 oraz tworzenie warunków powszechnego dostępu do dorobku polskiej sztuki filmowej."

WRACAMY DO GRY!

Kochani, od piątku 12.02
WRACAMY DO GRY!
Miło nam poinformować , że od piątku 12 lutego otwarte zostaną kina i teatry. Dostępnych będzie 50 proc. miejsc.

UWAGA! Od listopada gramy WEEKENDOWO!

Kochani, informujemy, że od listopada 2020 aż do odwołania przechodzimy na tryb grania WEEKENDOWEGO.
Decyzja ta jest głównie spowodowana otaczającą nas sytuacją epidemiologiczną oraz polityką uszczuplenia dostępności aktualnych premier filmowych jaką stosują dystrybutorzy filmowi.

Kino Plenerowe w Kępnie

KULTOWY FESTIWAL w KĘPNIE / ❗️❗️❗️
Kochani musicie być tego wieczoru z nami ❗️❗️❗️
Aby wyjść naprzeciw Waszym głosom postanowiliśmy zorganizować coś wyjątkowego ! W tym roku połączymy kino plenerowe z koncertem na dużym ekranie 
"PRZYSTANEK WOODSTOCK- NAJGŁOŚNIEJSZY FILM POLSKI" na ponad 8-mio metrowym ekranie to 2 godziny dobrej zabawy, świetnej muzy i darmowego leżakowania 
Zapraszamy na trawkę koło
Qarium Kępno
(przy starym amfiteatrze). Do Waszej dyspozycji atrakcje dodatkowe, Food Trucki / napoje / lody / "dmuchańce" dla dzieci dostępne już od godziny 14:00 
Zabierajcie ze sobą KOCE i świetny NASTRÓJ.
Będzie się działo! ... pogodę również zamówiliśmy 
PRZYBYWAJCIE!!!
Organizatorzy wydarzenia:
Kępiński Ośrodek Kultury,
Projekt Kępno,
Dzień dobry w Kępnie
Patronat medialny:
Radio SUD
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem wydarzenia na stronie https://kok.kepno.pl/2020/07/woodstock-w-kepnie/

ZASADY DZIAŁANIA KINA SOKOLNIA W CZASIE PANDEMII

 

 1. ZALECENIA POSTĘPOWANIA W TRAKCIE POKAZU FILMOWEGO ORAZ PRZED I PO JEGO ZAKONCZENIU.

 

 1. Zaleca się (w miarę możliwości) zakup biletów kinowych tylko metodą on-line za pośrednictwem strony www.kinosokolnia.org lub stosowanie płatności bezgotówkowej w przypadku konieczności zakupu biletu w kasie kina.
 2. W czasie przebywania w budynku kina obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa maseczką przeznaczoną do tego celu.
 3. Obowiązek zakrywania ust i nosa dotyczy wszystkich pracowników kina oraz widzów przebywających w sali kinowej podczas trwania seansu filmowego.
 4. Osoby nie stosujące się do pkt 2. nie będą wpuszczane na teren kina.
 5. W sali kinowej podczas trwania seansu obowiązuje całkowity zakaz spożywania artykułów spożywczych.
 6. Widzowie proszeni są o wchodzenie na seans filmowy do sali kinowej wejściem głównym z holu kina z zachowaniem zasad dystansu społecznego zgodnego
  z aktualnym stanem prawnym (2 metry).
 7. Wyjście widzów po skończonym seansie filmowym następuje tylko i wyłącznie wyjściami ewakuacyjnymi znajdującymi się po bokach sali kinowej kina
  z zachowaniem zasad dystansu społecznego zgodnego z aktualnym stanem prawnym.
 8. Przed wejściem do sali kinowej widzowie zobowiązani są do dezynfekcji rąk preparatami do tego przeznczonymi, umieszczonymi w dozownikach przy wejściu na salę kinową.
 9. Wyrzucanie zużytych maseczek lub rękawiczek po zakończonym seansie dozwolone jest wyłącznie do pojemników specjalnie do tego przeznaczonych, posiadających oznaczenie „M”, znajdujących się na zewnątrz kina, tuż przy wyjściach ewakuacyjnych z sali kinowej.
 10. Zaleca się korzystanie z toalet w holu kina tylko przed lub w trakcie trwania seansu kinowego.
 11. W każdej z toalet jednorazowo może przebywać tylko jedna osoba (wyjątek stanowi opiekun osoby potrzebującej pomocy fizycznej).
 12. Gromadzenie się osób w holu kina, przy kasie oraz toaletach powinno uwzględniać dwumetrowy odstęp między osobami.
 13. W przypadku pytań, uwag lub zaobserwowania u siebie niepokojących objawów mogących wskazywać na zarażenie koronawirusem prosimy o  kontakt z obsługą lub kierownikiem kina tylko drogą telefoniczną pod numerami telefonu:  602 579 739;  510 583 193

12.06.2020 / Wracamy "DO GRY" 

 
Kochani, miło jest nam poinformować, że 12 czerwca, po 3 miesiącach przestoju kino Sokolnia wznawia swoją działalność! Jesteśmy w chwili obecnej na etapie doprecyzowania wszystkich spraw sanitarnych zgodnych z wytycznymi MKiDN oraz odnawiania współpracy z dystrybutorami filmowymi w zakresie repertuaru kinowego. Już niebawem poinformujemy Was o szczegółowych zasadach uczestnictwa w seansach kinowych oraz możliwości korzystania z obiektu kina. Wszystko to po to, abyśmy wspólnie, jak najbezpieczniej mogli stopniowo wrócić do normalności i czerpać przyjemność z intymności oraz klimatu sali kinowej w sposób bezpieczny i komfortowy. 
Odświeżyliśmy dla Was nieco kino , dodając więcej kinowego klimatu.. 
Pozdrawiamy i do zobaczenia 

UWAGA KINO NIECZYNNE od DNIA 12.03,2020r.

W związku z decyzją MKiS Piotra Glińskiego o zawieszeniu funkcjonowania teatrów, oper, filharmonii, a także kin i sieci kinowych w Polsce informujemy, że od dnia 12.03.2020 KINO SOKOLNIA ZAWIESZA wyświetlanie filmów.
Informujemy również, że pieniądze za zakupione bilety na filmy, które się nie odbędą zostaną Państwu zwrócone.
Informujemy również,że dzisiaj kino działa PLANOWO, natomiast jeżeli ktoś w obawie będzie chciał zrezygnować z seansu a ma wykupiony bilet, pieniądze również zostaną mu zwrócone. O dokładnym terminie możliwości zgłaszania się po zwroty poinformujemy już wkrótce.
Prosimy o wyrozumiałość ale sytuacja rozwija się dość dynamicznie.

Kielecki Teatr Lektur w Kinie Sokolnia

Dzisiaj w kinie gościliśmy Kielecki Teatr Lektur z przedstawieniami : "Kamienie na Szaniec", "Widziane z Olimpu", "Kartki z Powstania".
Na trzech przedstawieniach teatralnych odwiedzili nas widzowie z SP nr 1 w Kępnie, SP w Mikorzynie, SP w Krążkowach, SP w Myjomicach, SP w Świbie, oraz młodzież z ZSP Nr 1 w Kępnie.
Pozdrawiamy serdecznie

KINO SOKOLNIA NA UROCZYSTEJ PREMIERZE filmu "BAD BOY"

KINO SOKOLNIA NA UROCZYSTEJ PREMIERZE
filmu "BAD BOY" !!!
W miniony wtorek 18 lutego w Multikinie "Złote Tarasy" w Warszawie odbyła się premiera najnowszego filmu Patryka Vegi pt:" Bad Boy", na którą oprócz celebrytów ze świata filmowego oraz twórców filmowych zostało zaproszone kępińskie Kino Sokolnia ! Dwa specjalne, podwójne zaproszenia dla ekipy kina w ramach prężnej i profesjonalnej współpracy wystosował największy polski dystrybutor filmowy KINO ŚWIAT 
To duże wyróżnienie w branży kinowej.

"AUSTERIA" w reż. Jerzego Kawalerowicza oraz spotkanie z TOMASZEM RACZKIEM.

Zapraszamy na inaugurację Festiwalu Trzech Kultur. Już w niedzielę, 25 sierpnia, w kinie Sokolnia odbędzie się projekcja filmu "AUSTERIA" w reż. Jerzego Kawalerowicza oraz spotkanie z krytykiem filmowym, publicystą TOMASZEM RACZKIEM.

 

WSTĘP WOLNY

Dzień Dziecka premierowo w Kinie Sokolnia

Drogie dzieciaki, na Dzień Dziecka spotka was niespodzianka..i to PREMIEROWO

Jan Peszek w Sokolni

„INSTRUMENTALNY” Jan Peszek wystąpił w kinie Sokolnia
W sobotni wieczór Ci wszyscy, którzy cierpią na „brak krystalizacji” mogli się „skrystalizować” a to za sprawą monodramu SCENARIUSZ DLA NIEISTNIEJĄCEGO LECZ MOŻLIWEGO AKTORA INSTRUMENTALNEGO Bogusława Schaeffera odegranego w mistrzowski sposób przez Jana Peszka.

Krzysztof Respondek wystąpi 9 marca w Kinie Sokolnia

Krzysztof Respondek wystąpi 9 marca w Kinie Sokolnia :) 
Serdecznie zapraszamy na Koncert z okazji Dnia Kobiet! 

JAN PESZEK "SCENARIUSZ DLA NIEISTNIEJĄCEGO LECZ MOŻLIWEGO AKTORA INSTRUMENTALNEGO"

Zapraszamy wszystkich na wielkie wydarzenie teatralne!
6 kwietnia o godz. 19:00 wystąpi na scenie w kinie Sokolnia jeden z największych polskich aktorów JAN PESZEK ze swoim legendarnym monodramem: "SCENARIUSZ DLA NIEISTNIEJĄCEGO LECZ MOŻLIWEGO AKTORA INSTRUMENTALNEGO"

II Festiwalu Trzech Kultur

Serdecznie zapraszamy na II Festiwalu Trzech Kultur

Dzień Mamy

Dzień Mamy w kinie Sokolnia  
25.05 w kinie Sokolnia wystąpił kabaret Old Spice Girls.
Panie pokazały, że humor oraz śmiech dodaje skrzydeł i przedłuża życie. Całemu blisko dwu godzinnemu występowi przyświecało powiedzenie Wiesława Gołasa,: " smutasy żyją krócej"

OLD SPICE GIRLS / 25.05 / 19:00

PREZENT DLA WSZYSTKICH MAM!  
OLD SPICE GIRLS / 25.05 / 19:00
Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS”, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.
Bilety: w kasie kina oraz on-line nawww.kinosokolnia.org
ZAPRASZAMY!!!

 

 

Tak gramy!!!!

Tak gramy w oresie od 22 maja do 7 czerwca!!!!

ZAPRASZAMY

Kino SOKOLNIA w Kępnie gra dla WOŚP!

Kino SOKOLNIA w Kępnie gra dla WOŚP!
Już 14 stycznia odbędzie się 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku celem jest pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Kino Sokolnia z ogromną radością włączyło się w to wyjątkowe wydarzenie!

Jan Nowicki - "Z obłoków na ziemię"

Już 26.01 o godz. 19:00 KONCERT i spotkanie z LEGENDARNYM aktorem polskim JANEM NOWICKIM !
Zapraszamy :) 

UWAGA BŁĘDNE BILETY!!!

PO RAZ KOLEJNY PRZYPOMINMY. ZWRACAJCIE UWAGĘ GDZIE KUPUJECIE BILETY ONLINE!!!!

UWAGA BŁĘDNE BILETY!!! - UDOSTĘPNIAJCIE !!!!!

Kochani WAŻNA INFORMACJA !!!
W związku z tym, że coraz częściej zdarzają się przypadki, że do naszego kina przychodzą na seans widzowie z biletami zakupionymi do kina SOKOLNIA w SŁUPCY,apelujemy abyście dokładniej zwracali uwaga na to gdzie kupujecie bilety i na co klikacie.Oszczędzi nam to wszystkim na przyszłość nieprzyjemnych sytuacji przy kasie przed seansem:)

 

„Noc Poetów” w Kinie Sokolnia.

„Noc Poetów” w Kinie Sokolnia.
Niezwyczajne nocne wydarzenie jakim była „Noc Poetów” w Kępnie na długie lata będziemy jeszcze długo wspominać. Przekazując klucze do bram miasta artystom i poetom, Pan Piotr Psikus -Burmistrz Miasta i Gminy Kępno uroczyście otworzył nasze przedsięwzięcie. Cieszymy się, że przyjechali do nas miłośnicy piosenki literackiej z różnych zakątków Polski. Wydarzeniu towarzyszyło wydanie płyty CD „Piosenki z Poczekalni” oraz zbiorek wierszy „Wiersze z Poczekalni”. Scena kina „Sokolnia” tej nocy połączyła nie tylko miłośników liryki ale i wszystkich naszych gości. Poezja, muzyka, cudowni ludzie na scenie czytający wiersze, debata o poezji, klimat nie do opisania… To trzeba to było czuć…Uśmiechy, wzruszenie, podziw dla artystów zagościły na sali kina „Sokolnia”.

Halloween w Kinie Sokolnia

Wczoraj w naszym kinie odbył się maraton horrorów związany luźno z cham-erykańskim Halloween :) który zorganizowaliśmy wspólnie z Radio SUD(dzięki za promocję )

Noc Horrorów

Zapraszamy na NOC HORRORÓW!!!
W "Halloween" zapraszamy wszystkich zwolenników grozy oraz mocnych wrażeń abyście tego wieczoru byli razem z nami..!!! Zaczynamy o 18.00 horrorem "30 dni mroku", potem chwila przerwy i lecimy dalej filmem "REC" po którym będziecie wzywać taksówkę aby was odwiozła do domu :) Kończymy w nocy "Krucyfiksem" opartym ( podobno..:) na prawdziwych wydarzeniach 

NIESPODZIANKA !!!

Dla wszystkich dzieciaków, które nie obejrzały jeszcze bajki  "MY LITLLE PONY" dokładamy dodatkowe seanse!
Sobota 28.10 i Niedziela 29.10 / godz. 15:30

Modernizacja elewacji Kina Sokolnia

Kino Sokolnia już niebawem będzie wyglądało tak 
Oprócz remontu elewacji, powstanie także z boku kina (obecnie znajdują się tam garaże) miejsce, gdzie będzie można oczekiwać np. po zakupie biletu na swój seans. Projekty uwzględniają kolorystykę, jaka zostanie zastosowana podczas remontu.Będzie to II etap remontu kina. Elewacja będzie identyczna jak Hali Widowiskowo-Sportowej oraz budowanej krytej pływalni w Kępnie.

Spotkanie z Aleksandrem Dobą

Jesteśmy już po długo przygotowywanym i wyczekiwanym wieczorze z Panem Olkiem Dobą w roli głównej, podróżnikiem , kajakarzem, który trzykrotnie przepłynął swoim kajakiem samotnie Atlantyk, człowiekiem "multiinstrumentalnym" na wodzie..:)
W niedzielę 15 października wszyscy którzy wzięli udział w seansie filmu "Happy Olo.." oraz w spotkaniu z Aleksandrem Dobą, na pewno długo go nie zapomną tego wieczoru.:)
Pan Olek emanował i zarażał wszystkich zgromadzonych w pełnej sali kina widzów swoją energią, poczuciem humoru oraz optymizmem. Ta ponad godzinna uczta i dawka pozytywnych wibracji na pewno spowodowała, że uśmiech na twarzach widzów zagościł co najmniej do dzisiejszego poniedziałkowego popołudnia :):)
Poniżej relacja fotograficzna ze spotkania :)

Dzień Edukacji Naroowej w Kinie Sokolnia

Dzisiaj w kinie doniośle i uroczyście 

30 000 BILET

30 000 BILET ZALICZONY ! 

Miło nam poinformować, że sprzedaliśmy właśnie 30 tysięczny bilet,...czyli nie jest źle, co więcej jest dobrze:)
Z tej okazji przyjemnie było nam gościć Burmistrza Kępna Pana Piotra Psikusa, który pogratulował 30 tysięcznemu widzowi i wręczył kilka pamiątkowych upominków.
Gratulujemy Pani Małgorzacie Gurdak i serdecznie pozdrawiamy wszystkich widzów 

Lipiec w Kinie Sokolnia

Repertuar na Lipiec!!! Zapraszamy do Kina!

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara Serdecznie zapraszamy na premierę do Kina Sokolnia!!!!

Bilety już w sprzedaży!

Teatr Edukacji Narodowej w Kinie Sokolnia

Gościmy dzisiaj Teatr Edukacji Narodowej z przedstawieniami "Szatan z siódmej klasy" i "Baśnie dalekiego wschodu " na których widzami są dzieci z SP nr 3 w Kepnie, SP Parzynów, SP Baranów ,  SP Hanulin, Sp Łęka Mroczeńska, SP Kostów , Przedszkole Mroczeń.
Miło mieć taką frekwencję.

Spektakl pt. "Idzie "Miłość"

Wczoraj w kępińskim Kinie Sokolnia wystąpiła Grupa Teatralna Seniorów "Retrospekcja" z Namysłowa.Artystów zaprosił do Kępna Burmistrz Piotr Psikus oraz kępińska Rada Seniorów.

10000 bilet

Sprzedano 10 000 BILETÓW !:)