Włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, żeby korzytać z systemu, żeby korzystać z systemu

Aktualności

Dzień Dziecka premierowo w Kinie Sokolnia

Drogie dzieciaki, na Dzień Dziecka spotka was niespodzianka..i to PREMIEROWO

Jan Peszek w Sokolni

„INSTRUMENTALNY” Jan Peszek wystąpił w kinie Sokolnia
W sobotni wieczór Ci wszyscy, którzy cierpią na „brak krystalizacji” mogli się „skrystalizować” a to za sprawą monodramu SCENARIUSZ DLA NIEISTNIEJĄCEGO LECZ MOŻLIWEGO AKTORA INSTRUMENTALNEGO Bogusława Schaeffera odegranego w mistrzowski sposób przez Jana Peszka.

Krzysztof Respondek wystąpi 9 marca w Kinie Sokolnia

Krzysztof Respondek wystąpi 9 marca w Kinie Sokolnia :) 
Serdecznie zapraszamy na Koncert z okazji Dnia Kobiet! 

JAN PESZEK "SCENARIUSZ DLA NIEISTNIEJĄCEGO LECZ MOŻLIWEGO AKTORA INSTRUMENTALNEGO"

Zapraszamy wszystkich na wielkie wydarzenie teatralne!
6 kwietnia o godz. 19:00 wystąpi na scenie w kinie Sokolnia jeden z największych polskich aktorów JAN PESZEK ze swoim legendarnym monodramem: "SCENARIUSZ DLA NIEISTNIEJĄCEGO LECZ MOŻLIWEGO AKTORA INSTRUMENTALNEGO"

II Festiwalu Trzech Kultur

Serdecznie zapraszamy na II Festiwalu Trzech Kultur

Dzień Mamy

Dzień Mamy w kinie Sokolnia  
25.05 w kinie Sokolnia wystąpił kabaret Old Spice Girls.
Panie pokazały, że humor oraz śmiech dodaje skrzydeł i przedłuża życie. Całemu blisko dwu godzinnemu występowi przyświecało powiedzenie Wiesława Gołasa,: " smutasy żyją krócej"

OLD SPICE GIRLS / 25.05 / 19:00

PREZENT DLA WSZYSTKICH MAM!  
OLD SPICE GIRLS / 25.05 / 19:00
Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni spektakl kabaretowy ”OLD SPICE GIRLS”, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.
Bilety: w kasie kina oraz on-line nawww.kinosokolnia.org
ZAPRASZAMY!!!

 

 

Tak gramy!!!!

Tak gramy w oresie od 22 maja do 7 czerwca!!!!

ZAPRASZAMY

Kino SOKOLNIA w Kępnie gra dla WOŚP!

Kino SOKOLNIA w Kępnie gra dla WOŚP!
Już 14 stycznia odbędzie się 26 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! W tym roku celem jest pozyskanie środków dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Kino Sokolnia z ogromną radością włączyło się w to wyjątkowe wydarzenie!

Jan Nowicki - "Z obłoków na ziemię"

Już 26.01 o godz. 19:00 KONCERT i spotkanie z LEGENDARNYM aktorem polskim JANEM NOWICKIM !
Zapraszamy :) 

UWAGA BŁĘDNE BILETY!!!

PO RAZ KOLEJNY PRZYPOMINMY. ZWRACAJCIE UWAGĘ GDZIE KUPUJECIE BILETY ONLINE!!!!

UWAGA BŁĘDNE BILETY!!! - UDOSTĘPNIAJCIE !!!!!

Kochani WAŻNA INFORMACJA !!!
W związku z tym, że coraz częściej zdarzają się przypadki, że do naszego kina przychodzą na seans widzowie z biletami zakupionymi do kina SOKOLNIA w SŁUPCY,apelujemy abyście dokładniej zwracali uwaga na to gdzie kupujecie bilety i na co klikacie.Oszczędzi nam to wszystkim na przyszłość nieprzyjemnych sytuacji przy kasie przed seansem:)

 

„Noc Poetów” w Kinie Sokolnia.

„Noc Poetów” w Kinie Sokolnia.
Niezwyczajne nocne wydarzenie jakim była „Noc Poetów” w Kępnie na długie lata będziemy jeszcze długo wspominać. Przekazując klucze do bram miasta artystom i poetom, Pan Piotr Psikus -Burmistrz Miasta i Gminy Kępno uroczyście otworzył nasze przedsięwzięcie. Cieszymy się, że przyjechali do nas miłośnicy piosenki literackiej z różnych zakątków Polski. Wydarzeniu towarzyszyło wydanie płyty CD „Piosenki z Poczekalni” oraz zbiorek wierszy „Wiersze z Poczekalni”. Scena kina „Sokolnia” tej nocy połączyła nie tylko miłośników liryki ale i wszystkich naszych gości. Poezja, muzyka, cudowni ludzie na scenie czytający wiersze, debata o poezji, klimat nie do opisania… To trzeba to było czuć…Uśmiechy, wzruszenie, podziw dla artystów zagościły na sali kina „Sokolnia”.

Halloween w Kinie Sokolnia

Wczoraj w naszym kinie odbył się maraton horrorów związany luźno z cham-erykańskim Halloween :) który zorganizowaliśmy wspólnie z Radio SUD(dzięki za promocję )

Noc Horrorów

Zapraszamy na NOC HORRORÓW!!!
W "Halloween" zapraszamy wszystkich zwolenników grozy oraz mocnych wrażeń abyście tego wieczoru byli razem z nami..!!! Zaczynamy o 18.00 horrorem "30 dni mroku", potem chwila przerwy i lecimy dalej filmem "REC" po którym będziecie wzywać taksówkę aby was odwiozła do domu :) Kończymy w nocy "Krucyfiksem" opartym ( podobno..:) na prawdziwych wydarzeniach 

NIESPODZIANKA !!!

Dla wszystkich dzieciaków, które nie obejrzały jeszcze bajki  "MY LITLLE PONY" dokładamy dodatkowe seanse!
Sobota 28.10 i Niedziela 29.10 / godz. 15:30

Modernizacja elewacji Kina Sokolnia

Kino Sokolnia już niebawem będzie wyglądało tak 
Oprócz remontu elewacji, powstanie także z boku kina (obecnie znajdują się tam garaże) miejsce, gdzie będzie można oczekiwać np. po zakupie biletu na swój seans. Projekty uwzględniają kolorystykę, jaka zostanie zastosowana podczas remontu.Będzie to II etap remontu kina. Elewacja będzie identyczna jak Hali Widowiskowo-Sportowej oraz budowanej krytej pływalni w Kępnie.

Spotkanie z Aleksandrem Dobą

Jesteśmy już po długo przygotowywanym i wyczekiwanym wieczorze z Panem Olkiem Dobą w roli głównej, podróżnikiem , kajakarzem, który trzykrotnie przepłynął swoim kajakiem samotnie Atlantyk, człowiekiem "multiinstrumentalnym" na wodzie..:)
W niedzielę 15 października wszyscy którzy wzięli udział w seansie filmu "Happy Olo.." oraz w spotkaniu z Aleksandrem Dobą, na pewno długo go nie zapomną tego wieczoru.:)
Pan Olek emanował i zarażał wszystkich zgromadzonych w pełnej sali kina widzów swoją energią, poczuciem humoru oraz optymizmem. Ta ponad godzinna uczta i dawka pozytywnych wibracji na pewno spowodowała, że uśmiech na twarzach widzów zagościł co najmniej do dzisiejszego poniedziałkowego popołudnia :):)
Poniżej relacja fotograficzna ze spotkania :)

Dzień Edukacji Naroowej w Kinie Sokolnia

Dzisiaj w kinie doniośle i uroczyście 

30 000 BILET

30 000 BILET ZALICZONY ! 

Miło nam poinformować, że sprzedaliśmy właśnie 30 tysięczny bilet,...czyli nie jest źle, co więcej jest dobrze:)
Z tej okazji przyjemnie było nam gościć Burmistrza Kępna Pana Piotra Psikusa, który pogratulował 30 tysięcznemu widzowi i wręczył kilka pamiątkowych upominków.
Gratulujemy Pani Małgorzacie Gurdak i serdecznie pozdrawiamy wszystkich widzów 

Lipiec w Kinie Sokolnia

Repertuar na Lipiec!!! Zapraszamy do Kina!

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara

Piraci z Karaibów: Zemsta Salazara Serdecznie zapraszamy na premierę do Kina Sokolnia!!!!

Bilety już w sprzedaży!

Teatr Edukacji Narodowej w Kinie Sokolnia

Gościmy dzisiaj Teatr Edukacji Narodowej z przedstawieniami "Szatan z siódmej klasy" i "Baśnie dalekiego wschodu " na których widzami są dzieci z SP nr 3 w Kepnie, SP Parzynów, SP Baranów ,  SP Hanulin, Sp Łęka Mroczeńska, SP Kostów , Przedszkole Mroczeń.
Miło mieć taką frekwencję.

Spektakl pt. "Idzie "Miłość"

Wczoraj w kępińskim Kinie Sokolnia wystąpiła Grupa Teatralna Seniorów "Retrospekcja" z Namysłowa.Artystów zaprosił do Kępna Burmistrz Piotr Psikus oraz kępińska Rada Seniorów.

10000 bilet

Sprzedano 10 000 BILETÓW !:)